Nasze jedzenie przygotowujemy samodzielnie

Jesteśmy pasjonatami kuchni jak i naszych zwierząt. Dlatego jedzenie ACANA przygotowujemy w naszej, wielokrotnie nagradzanej kuchni już od ponad ćwierć wieku. Nasze jedzenie przygotowujemy samodzielnie w oparciu o produkty od naszych lokalnych, zaufanych dostawców: farmerów, rolników i rybaków. Nadzorujemy u nich każdy proces do czasu dostawy składników do naszej kuchni.

Czy wiesz że większość marek oferujących specjalistyczne karmy dla zwierząt jest własnością firm marketingowych?

Obecnie najwięksi i najbardziej znani producenci karm dla zwierząt domowych nie produkują ich samodzielnie, nie posiadają także własnej kuchni. Zamiast tego zlecają produkcję specjalistycznym fabrykom, które z kolei produkują karmy dla wielu innych firm marketingowych.

ACANA jest inna

Przygotowujemy własne jedzenie we własnej kuchni przez własnych kucharzy z własnych składników. Nie wytwarzamy jedzenia dla nikogo innego. Wybierając ACANĘ możesz być pewny, że jedzenie dla Twojego psa lub kota zostało przygotowane przez nas z najwyższej jakości składników, z najwyższą starannością. Warto podkreślić, że same składniki są dokładnie tej samej jakości jak te, które używamy na co dzień do przygotowania własnych, domowych posiłków. Nie zrobilibyśmy tego w żaden inny sposób.

Jak rozpoznać różnicę

Jeśli na opakowaniu jest napisane „made for”, „produced for”, „distributed by” lub „distributed under license by” to znak, że mamy do czynienia z marką marketingową, która produkuje w ramach kontraktu jako marka prywatna. To oznacza, że firma będąca właścicielem marki nie produkuje swojej żywności – tylko ją sprzedaje.

Jeśli na opakowaniu zobaczysz „made by” lub „produced by” to znak, że właśnie odnalazłeś autentyczne jedzenie dla zwierząt. Właściciel marki wytworzył jedzenie we własnym zakresie. Zawsze jednak sugerujemy kontakt z reprezentantem firmy w celu ustalenia gdzie jedzenie zostało wytworzone.

Champion Petfoods jest zarówno zarządcą marki jak i producentem jedzenia ACANA i ORIJEN. Posiadamy własne kuchnie gdzie wytwarzamy swoje własne potrawy – dzięki czemu masz pewność skąd pochodzi jedzenie Twojego psa lub kota.do-aktualnosci_no_3do-aktualnosci_no_1do-aktualnosci_no_2