Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Opolu 22-23 kwiecień 2017

1Święta za nami, lecz my nie zwalniamy tempa w propagowaniu naszej Biologicznie Odpowiedniej misji. W najbliższy weekend zapraszamy na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej 158. W trakcie wystawy zapraszamy do odwiedzenia naszego wszechstronnie i bogato wyposażonego stoiska.

Na naszym Biologicznie Odpowiednim stoisku znajdziecie doskonałe jedzenie i przysmaki, odpowiemy na wszystkie pytania, a także doradzimy przy doborze odpowiedniej formuły dla Twojego Psa.

Nasze Biologicznie Odpowiednie jedzenie ACANA i ORIJEN  jest doskonałe pod względem jakości i różnorodności składników. W składzie znajdują się świeże ryby poławiane w zimnych kanadyjskich jeziorach i Pacyfiku, mięso zwierząt chowanych na wolnym wybiegu i zdrowe owoce i warzywa. Wszystko po to, by odżywiać w naturalny sposób i mieć gwarancję, że Twój pies będzie szczęśliwy i silny, a jego uroda i zdrowy wygląd będzie zachwycał sędziów z całego świata.

Serdecznie zapraszamy!