Tradycyjnie. Rybka na Święta.

aktualnoscPołowa grudnia oznacza dla nas intensywne przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dwoimy się i troimy, by w ten szczególny czas na naszym stole zagościły tradycyjne, pyszne potrawy, na które czekamy z niecierpliwością cały rok.

Dzięki nowościom Evangers’a Twój czworonożny przyjaciel może smakowicie celebrować ten magiczny czas razem z Tobą. Przepyszny, świeży dziki łosoś – poławiany w naturalnym środowisku, gotowany w aromatycznym bulionie rybnym to coś, co Twój kot czy pies pokocha od pierwszego kęsa. Masz pewność, że serwujesz mu to, co najlepsze, ponieważ tradycyjnie nie zawiera soli, konserwantów i sztucznych barwników.

Z okazji 15 lecia firmy Acana Polska mamy dla Was i Waszych pupili smakowitą, świąteczną ofertę. Dnia 15 grudnia kupując za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.sklep.acana.com.pl dowolny, duży worek Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia Acana lub Orijen (6kg, 6,8kg, 11,4kg, 13kg, 17,kg, i 18,kg) otrzymasz puszkę Evanger’s Dziki Łosoś gratis*.

Zamówienia złożone przez platformę biznesową www.b2b.acana.com.pl na mokrą karmę Evanger’s mogą liczyć na świetną promocję. Kupując 10 puszek Evanger’s 2 dodatkowe puszki otrzymacie Państwo po 1 zł, za każdą. Zachęcamy do skompletowania pysznego menu dla swojego pupila. Zestaw 12 puszek Evanger’s może stanowić MIX dowolnych smaków w obrębie jednej linii. (np. 12 szt. Evanger’s Grain Free)

Promocja potrwa 15 grudnia