15/12/2016

Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot*PL

  • Nazwa hodowli: Dumny Kot*PL
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • E-mail: dumnykot@gmail.com
  • Miejscowość: Toruń
  • Telefon: 781030533
  • Adres: ul.Gardzielewskiego 2b/18

Treść ogłoszenia

5 kwietnia 2016r powitaliśmy na świecie miot A kociąt Norweskich Leśnych. Dumnymi rodzicami zostali International Champion ORIANNA Dumny Kot*PL i International Champion (N)Fiskerjenta’s Julenatt.
Na swoich nowych właścicieli czekają:
– niebieska koteczka z białymi skarpetkami i krawacikiem piękna AMORE Dumny Kot*PL;
– czarny klasycznie pręgowany kocurek bez białego ATOS Dumny Kot*PL

Kotki kilkakrotnie odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione, zaczipowane . Nowi właścicieli z rodowodem i książeczką zdrowia czeka miła wyprawka i wiele pomocnych informacji.

Kocięta w naszej domowej hodowli wychowują się i dorastają razem z dziećmi, są bardzo ufne i rozmruczane, świetnie czują się w towarzystwie psów, nauczeni czystości i korzystania z drapaka.

Koty są naszą wielką pasją i miłością! Bardzo dbamy o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Koty mają dostęp do wszystkich pokoi, mogą do woli spać w naszych łózkach, w żaden sposób nie są izolowane od człowieka, fantastycznie dogadują się z innymi zwierzętami. Dzieci dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach z kotami, ich głaskaniu i prawidłowej socjalizacji. Bardzo kochamy nasze koty, które są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny! Wszystkie koty w hodowli są wysoko utytułowane. Nasza hodowla jest członkiem Cat Club Fenix zrzeszonego w FPL (FIFe).

Więcej informacji można uzyskać:
tel. 781 – 030 – 533 ,
strona internetowa – www.psyikotyrasowe.pl

Zapraszamy Państwa do rezerwacji kociąt urodzonych w naszej hodowli!