Międzynarodowa Wystawa kotów Rasowych Wrocław 07-08 września 2019

Wystawa Kotów Wrocław 07-08.09.2019
  • Data wystawy: 07/09/2019
  • Województwo: dolnośląskie
  • Data dodania: 04/09/2019
  • Miejscowość: Wrocław
  • Rodzaj: Wystawa psów
  • Adres: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

Nadchodzący weekend będzie szczególnie ważny dla wszystkich miłośników kotów.

Już w sobotę 7 września na wrocławskiej Hali Stulecia rozpoczyna się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wydarzenie organizowane jest przez Federację Felinologiczną Cat Club Wrocław i potrwa do niedzieli 8 września.

Podczas tych dwóch nie będzie można podziwiać około 400 kotów, ponad 40 ras., m. in. : SELKIRK REX, bezwłose Sfinksy, koty Syjamskie, jedne z największych ras kotów domowych Main Coon, koty Bengalskie, koty rasy Ragdoll – uznane za jedne z najbardziej cierpliwych, czy pochodzące z klasztorów i pałaców starożytnej Birmy koty Burmskie .

Na tegorocznej wystawie nie może zabraknąć również nas z naszym Biologicznie Odpowiednim stoiskiem, na którym będziecie mogli zaopatrzyć się w najlepsze na świecie jedzenie dla kotów.

Będziemy mieć karmy, które najlepiej odzwierciedlają naturalną dietę kotów. Przepełnione mięsem po brzegi ACANA i ORIJEN, które charakteryzujące się dużą zawartością świeżego i różnorodnego,mięsa.

Jeśli Wasze koty są zwolennikami mokrej karmy, na naszym stoisku specjalnie dla nich będzie dostępna mokra karma dla kotów Evanger’s. To smakowite i zdrowe jedzenie, które powstaje w oparciu o tradycyjną recepturę dr. Freda Evangera, bez soli, bez konserwantów i bez sztucznych barwników.

Będziecie mogli również zaopatrzyć się w żwirek do kuwety Pestell Easy Clean, który powstaje z najlepszego kanadyjskiego bentonitu. Nie pyli się, nie kurzy i łatwo się zbryla.

Nasza ekipa chętnie porozmawia z Wami na temat właściwego odżywiania Waszych kotów.

Serdecznie zapraszamy!