Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 2019

  • Data wystawy: 10/08/2019
  • Województwo: pomorskie
  • Data dodania: 08/08/2019
  • Miejscowość: Sopot
  • Rodzaj: Wystawa psów
  • Adres: ul. Polna 1

W najbliższą sobotę odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. My też tam będziemy.

Z wielką niecierpliwością wyczekujemy nadchodzącego weekendu. Tym razem nasze Biologicznie Odpowiednie stoisko pojawi się na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych oraz na Krajowej Wystawie Psów Ras Myśliwskich. Wystawy te organizowane są przez Związek Krynologiczny w Polsce Oddział Sopot. Obie odbędą się w Sopocie na Hali Hipodrom.

Nasi eksperci będą czekać na Was, by podzielić się z Wami wiedzą o najlepszym na świecie jedzeniu dla psów. Będziecie mogli zaopatrzyć się w przepełnione mięsem karmy ACANA i ORIJEN, które zostały stworzone w trosce o prawidłowe odżywianie psów. Dla psich niejadków oraz tych, które nie lubią rozgryzać chrupek będziemy mieć smakowite mokre karmy Evanger’s, które powstają w oparciu o recepturę bazującą na 80-letniej tradycji dr. Freda Evangera.

Na naszym stoisku nie zabraknie również zdrowych i smacznych przysmaków dla psów – mięsnych ciastek Meat Hit. To przysmaki, które powstają w Kanadzie przy wykorzystaniu techniki wypiekania – Oven Baked. Dzięki temu każde ciastko posiada wyjątkowe walory smakowe i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

Nie zapomnimy również o szelkach, smyczach i obrożach Patento Pet, które są doskonałym patentem na spacer oraz bezpieczną podróż z psem. Udana zabawa z czworonogiem jest dla nas bardzo ważna, dlatego na naszym stoisku będziecie mogli znaleźć pełną gamę zabawek dla psów Jolly Pets. Piłki, dyski, pluszaki, gryzaki, piszczaki, wszystkie z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń ze wspólnej zabawy.

Nie możemy pominąć jeszcze jednego szczególnie ważnego tematu, jakim jest sprzątanie po psie. Dlatego pamiętamy, żeby zabrać dla Was lawendowe woreczki na psie odchody Earth Rated. Dzięki nim uprzątnięcie psiej kupy jest bardziej komfortowe, woreczki są biodegradowalne, więc  przyjazne środowisku.

Serdecznie zapraszamy!