XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów, Wrocław 28-29.09.2019

Wystawa Wrocław 28-29.09.2019
  • Data wystawy: 28/09/2019
  • Województwo: dolnośląskie
  • Data dodania: 27/09/2019
  • Miejscowość: Wrocław
  • Rodzaj: Wystawa psów
  • Adres: Stadion Ollimpijski, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35

XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Już jutro na wrocławskim Stadionie Olimpijskim rozpoczyna się XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Tradycyjnie będziemy tam razem z Wami i już nie możemy się doczekać dwóch najbliższych dni. To będzie doskonała okazja do rozmów z Wami na temat Waszych psów, ich odżywiania oraz podzielenia się wiedzą o najlepszym na świecie jedzeniu dla czworonogów.

Skoro mowa o jedzeniu, będziemy je mieli ze sobą, a Wy będziecie mogli zrobić zapasy.

Na naszym stoisku każdy miłośnik psów znajdzie karmę odpowiednią dla swojego psa. Będziemy mieć suchą karmę ACANA i ORIJEN oraz smakowite mokre posiłki Evanger’s. Nie zapomnimy również o zdrowych smakołykach, czyli wypiekanych techniką Oven Baked mięsnych ciastkach Meat Hit czy liofilizowanych przysmakach ORIJEN FD Treat.

Oczywiście z wielką przyjemnością zaprezentujemy Wam naszą NOWOŚĆ – gryzaki dentystyczne WHIMZEES.  Zadebiutowały u nas w tym tygodniu i już stały się prawdziwym HITEM!

Nasze stoisko będzie wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria dla psów. Znajdziecie na nim m. in. zabawki Jolly Pets, obroże, smycze i szelki Patento Pet, czy lawendowe woreczki na psie kupy Earth Rated.

Nasza ekipa już dziś rozpoczyna przygotowania stoiska, by jutro od samego rana sprawić Wam i Waszym psom Biologicznie Odpowiednie Powitanie.

Nie zapomnimy o właścicielach psów! Dla Was też będziemy mieć ciekawą zabawę. Każdy, kto zdecyduj się wziąć w niej udział będzie mieć możliwość zdobycia atrakcyjnej nagrody – dla siebie lub dla swojego czworonoga!

Jedną z atrakcji naszego stoiska będzie auto z prawie 70 letnią tradycją, wyprodukowane w 1950 roku. To prawdziwy klasyk, który dość mocno zapisał się w historii motoryzacji. Przy nim przyczepa kempingowa, obok której nie sposób przejść obojętnie. O jaki pojazd i przyczepę chodzi? O tym przekonacie się sami odwiedzając nasze stoisko.

Jak co roku warto będzie nas odwiedzić bo będziemy mieć dla Was mnóstwo atrakcji. Jakich? Dowiecie się  28-29 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Zapraszamy!